Меню

Депутат розповів про спецпризначенців із Житомира, яких сьогодні не звільнили

Категорія: ЗМІ про нас
28-12-2017
148

Двоє спецпризначенців із Житомира не входять до списку звільнених людей. Але вони точно живі і вже більш як два роки перебувають в полоні.

Про це розповів народний депутат України Борислав Розенблат у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Я сподіваюся, що завдяки обміну багато хлопців із Житомирщини зможуть повернутися додому. Зазначу, що дуже багато людей саме із цієї області першими стали на захист Донбасу та весь час активно брали участь у бойових дія. Знаю точно, що двоє спецпризначенців із Житомира не входять до цього списку, але вони вже більш як два роки перебувають у полоні», – підкреслив Розенблат.

Також депутат зауважив, що ці бійці точно живі, але їх не випускають через те, що вони із спецслужб. А це особлива категорія людей, яких часто не хочуть повертати.

«У нас була мета до Нового року повернути додому всіх українців, які перебувають у полоні. Але ми маємо справу з терористами, для яких обмін полоненими не просто гра, а показова дія, що вони нібито також долучаються до гуманітарних процесів», – зазначив народний депутат.

Він підсумував, що після того, як звільнені українці пройдуть медичне обстеження та бесіди, можна буде дізнатися в яких умовах їх утримували. Адже часто звільнені з полону розповідають про жахливі умови та ставлення до них.

Джерело: ZIK

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)