Меню

До Житомира після успішної операції в Ізраїлі повернувся десантник, якому Фонд родини Розенблат оплатив лікування

Категорія: ЗМІ про нас
26-10-2017
228

Ще буквально два тижні тому він не міг пересуватися без допомоги милиць, а нині – на своїх двох заходить у приміщення, де розташовується Фонд родини Розенблат.

Житомирянин Дмитро Перцев у серпні минулого року отримав важке поранення у зоні проведення АТО, виконуючи бойове завдання в районі Авдіївської промзони. Відтоді переніс кілька операцій і навіть повернувся на службу в 199 навчальний Центр ВДВ ЗСУ - готував бійців за напрямком радіаційний, хімічний та біологічний захист. 

У його кінцівках залишилися кілька уламків від міни, принаймні так запевняли лікарі. Витягнути їх не змогли, тож чоловік уже змирився з тим, що усе подальше життя постійно триматиме під руками милиці. Отримав ІІІ групу інвалідності та навіть не сподівався, що  одна  операція може знову повернути його до повноцінного життя.

«Ми познайомилися з Дмитром рік тому. Відтоді спілкувалися у соцмережі, мали кілька зустрічей. Дізнавшись про травму та ситуацію, яка склалася в нього, запропонував пройти обстеження та лікування за кордоном, - розповідає під час зустрічі 26 жовтня народний депутат України Борислав Розенблат. – Через колег знайшов у Ізраїлі дві клініки, в одній з яких минулого тижня Дмитру й зробили операцію. Я дуже радий, що мав можливість допомогти нашому герою, нашому воїну. Це насправді неймовірно, коли розумієш, що людина отримала свого роду другий шанс на повноцінне життя. Переконаний, що кожен із нас повинен підтримувати тих, хто захищає нас, хто ціною свого здоров’я і життя, всі ці роки береже спокій на мирних територіях України. Власне, цього я прагну і як громадянин країни, і як народний депутат».

Операцію та усі витрати, пов’язані з перельотом Дмитра Перцева, а це понад 30 тисяч доларів, взяв на себе Фонд родини Розенблат.

Десантник не приховує своєї вдячності, адже завдяки благодійникам, він і надалі зможе бути справжньою та надійною опорою для своєї доньки та матері, з якими мешкає.14-річна Дар’я Перцева супроводжувала батька на зустріч. Тепер, розповідає дівчина, прогулянки для них обох і спільне активне проведення часу, стануть звичною справою. 

«Туди тато їхав ще з милицями, а повернувся  на своїх двох.  Про те, що операція пройшла вдало повідомив одразу. Я зраділа цій звістці, а ще більше було радісно бачити його, коли зайшов до квартири уже без  милиць», -  говорить донька воїна.

Сам військовослужбовець додає, що попереду в нього кілька місяців реабілітації, а потім плавання в басейні. Рік має вживати необхідні пігулки. Це все його вже не лякає, не бачить жодних складнощів, адже одразу після операції почав знову ходити і з кожним днем  стан лише покращується. Більше того, друзі вже звуть його разом пограти у футбол.

«Після приїзду в Ізраїль мені провели всі необхідні обстеження, призначили операцію. Виявилося, що ніяких уламків не було, а були пошкоджені нервові закінчення, - відзначає десантник Дмитро Перцев.  – Операцію провели 18 жовтня. Вона була складна, тривала три години. Лікар і сам не сподівався на такий результат. Мені повідомили, що через два роки я взагалі міг би втратити ногу, якби не було оперативного втручання. Чесно кажучи, я змирився з тим, що ходитиму з милицями, таких коштів на лікування у мене   не було взагалі. Тому ця увага від народного депутата Борислава Розенблата та фонду, їх фінансова підтримка, для мене та моєї родини просто неоціненні».

Дмитро із захватом розповідає, коли одразу ж після операції відчув легкість в нозі, адже до цього вона була наче бетонна. У тому, що знову може вільно пересуватися, вбачає велику заслугу благодійників, які й наполягли на закордонному лікуванні та вирішили усі питання.

Також військовий згадує і про рівень надання медичних послуг у клініці Ізраїля. відношення лікарів до нього. Все було  на висоті, тож додому повернувся з новими силами та планами.

«Ця історія одна з небагатьох, яких сьогодні у нашій країні вистачає. Ми мали можливість допомогти герою і ми  її використали: повернули його до життя, до родини, до роботи. Він  - опора для своєї доньки, наш із вами захисник. Все, що могли – ми зробили, працюємо далі», - додав нардеп ВРУ Борислав Розенблат.

Присутня на зустрічі волонтер Юлія Толмачова розповіла, що з Дмитром бачилася на промзоні, а вже наступного разу зустріла його після поранення на мирній території – пересувався на милицях. Це давалося йому дуже важко, з усього було видно, що відчуває біль. Тепер, вважає волонтерка, покращився не лише його фізичний, але й емоційний стан.

Разом з тим, Юлія зізналася, що після Дмитра Фонд родини Розенблат береться допомагати їй.  «Наша Юля отримала поранення під час поїздки в зону АТО. Ще в госпіталі я пообіцяв їй, що все буде добре і ми подбаємо, аби жодних слідів на її обличчі ця війна не залишила. Вона красива жінка з великим серцем та має залишатися такою й надалі», - зауважив Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)