Меню

Доводиться вирішувати різні питання

Категорія: ЗМІ про нас
02-03-2015
234

До мене через громадську приймальню звертаються житомиряни, яким потрібна різна допомога. Намагаюся посильно допомогти усім.
У січні до мене звернулася житомирянка Коваленко Антоніна, яка є ліквідатором аварії на ЧАЄС I категорії та інвалідом I групи. Жінка просила посприяти включенню лікарського препарату Альфа D3 Тева в Чорнобильський реєстр. За її словами, цей препарат є життєвою необхідністю для осіб, у яких була видалена щитовидна залоза, але він був виключений з даного реєстру в 2014 році. 
Я звернувся до Міністерства охорони здоров'я і отримав позитивну відповідь - препарат було залишено у переліку. 
Я також днями отримав відповідь з ГПУ щодо звернення житомирянина Дмитра Тимофієнка. Він просив посприяти повному всебічному об’єктивному розслідуванню кримінального провадження щодо підробки документів посадовими особами Регіонального відділення по Житомирській області фонду державного майна України.

      У Генпрокуратурі повідомили, що перевірку доручили обласному прокурору і про її результати мене повідомлять найближчим часом.
У лютому я звертався в Мінінфраструктури України стосовно відновлення зупинки на залізничній станції Тетірка (село в Червоноармійському районі). Незважаючи на збитковість зупинки, але розуміючи соціальне значення для пасажирів, з 2 березня 2015 року залізниця відновила там зупинку для приміських потягів сполученням Житомир-Новоград-Волинський-Житомир.
Що стосується звернення Тома Коваль про відновлення залізничного сполучення між Житомиром та Києвом, а також значного скорочення транзитних пасажирських потягів, які раніше курсували через наше місто, я звернувся з цим питанням до голови Комітету з питань транспорту Дубневича Я. В., міністра інфраструктури України Пивоварського А.М., начальника Південно­-Західної залізниці Кривопішина О.М. та у Державну адміністрацію залізничного транспорту України "Укрзалізниця". Чекатимемо на відповідь!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)