Меню

Фонд родини Розенблат подарував мешканцям житомирського ОСББ «Затишна оселя-25» ігровий майданчик

Категорія: ЗМІ про нас
01-08-2018
1006

У дворі ОСББ «Затишна оселя - 25», що на Київській у Житомирі, сьогодні як ніколи людно: гучно лунає музика та дитячий сміх. І дорослі, і малеча тішаться, що нарешті біля їхнього будинку з’явився сучасний дитячий майданчик, адже раніше тут просто не було де гратися, - зізнаються місцеві.

Про це повідомляє інтернет-видання Житомир.info.

«Все шаталося, було небезпечно з дітками гратися. Зараз маємо вже нове, гарне. Діти раді, ми раді за діток, за те, що наші місцеві можновладці нас так підтримують, думають про нас, турбуються», - розповідає Юлія Лісіцька.

«Зараз дуже гарний майданчик, крутий. Ми раніше ходили або на виставку, або далі, бо дуже подобаються такі гойдалки», - додає Анна Яремчук.

«Раніше ходила гуляти у двори, багато де ходила. Тут був старий майданчик, я радію, що поставили новий», - каже Євгенія.

Голова «Затишної оселі» ділиться: кілька років мріяли, аби в їхньому будинку встановили кольоровий, яскравий, а головне безпечний майданчик. Каже: куди тільки не звертались, аж поки їхнє звернення не потрапило до Фонду родини Розенблат.

«Мрія поставити майданчик особисто у мене ще була у минулому році. Адже наші діти ходили гратися у сусідні дворики. Зараз картина інша.

На цих вихідних ми його отримали та встановили. Вийшло краще, ніж я сподівався», - каже голова правління ОСББ «Затишна оселя – 25» Олександр Шатилович.

З нагоди, так би мовити, дня народження майданчика до «затишно осельців» приїхав народний депутат України Борислав Розенблат. У своєму виступі посадовець зазначив: Фонд родини Розенблат не просто дарує майданчики, а таким чином підтримує ініціативи та починання ОСББ.

«Я з першого дня підтримую те, щоб створювалось ОСББ. Для того, щоб люди мали можливість створювати своє життя так, як вони його бачать і чого бажають. Ви отримали цей майданчик і я всім бажаючим кажу: передавайте своїм друзям, сусідам іншим, хто тільки думає над створенням ОСББ - створюйте. Кожна людина, кожна оселя, яка сьогодні дійсно планує розвиватися і жити, щоб був своєчасний вивіз сміття, прибирання територій, всі комунальні послуги, але нової якості і де є відповідальність - це і є наше прагнення до створення ОСББ», - звертається до мешканців народний депутат України Борислав Розенблат.

Нагадаємо, «Фонд родини Розенблат» вже встановив в Житомирі та області близько 30 дитячих майданчиків і на цьому, обіцяють його засновники, зупинятися не збираються.

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)