Меню

Ми зробили перший крок на шляху до медичної реформи,- Борислав Розенблат

Категорія: ЗМІ про нас
06-10-2016
242

Борислав Розенблат на своїй сторінці в facebook прокоментував обговорення на комітеті законопроектів 4981, 4982 та 4983, які стосуються обов"язкового загальнодеравного медичного страхування:

"Ми зробили перший крок на шляху до медичної реформи!

Сьогодні комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення ВР України вирішив рекомендувати взяти за основу Закону про загальнообов'язкове соціальне медичне страхування в Україні законопроекти 4981, 4982 та 4983. Це дійcно важливо, бо передбачає вже реальні зміни у медобслуговуванні. Адже, на жаль, Україна досі є єдиною європейською країною, яка не мала загальнодержавного соціального медичного страхування. Проте перші кроки до справжньої реформи зроблено!!!

Ми розуміємо, що рішення комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення ВР України рекомендувати наш проект за основу Закону (про загальнообов'язкове соціальне медичне страхування в Україні) стане причиною неабиякого розголосу, дискусій та обговорень. Адже багатьом людям з фармбізнесу він просто невигідний.

Ми розробили законопроект, який має максимально захистити суспільство. Над ним працювали понад рік, залучивши до роботи кращих фахівців у сфері медицини, і не лише українських, а і з Нідерландів, Німеччини та інших країн, де гідно розвинена медична галузь. Ми намагались перейняти у них усе найкраще, аби українці почували себе захищеними і отримували якісні медичні послуги. Ми готові це втілювати.

Адже до загальнодеравного медичного страхування ми йшли дуже давно, десятиліттями... Проте ніяких позитивних змін для людей не відбувалось. Система Семашко давно віджила своє, слід розуміти, що ніякої безкоштовної медицини нема. Державні програми по забезпеченюю ліками є лише на папері, але часто для того, аби врятувати власні життя... люди продають останнє майно, позичають кошти, потрапляють у боргові пастки... українці сьогодні насправді незахищені. Так не має бути!!!

Тож сьогодні, попри усі альтернативні законопроекти, підтримали наш.Я дякую усім колегам за продуктивну роботу та критику. Українці повинні отримувати якісні медичні послуги та ліки і ми повинні про це подбати!", - наголосив нардеп.

Ознайомитись з проектом  Закону  про загальнообов'язкове соціальне медичне страхування в Україні можна за посиланням (№4981):

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=59745  

Проект Закону  про внесення змін до Податкового кодексу України щодо контролю та оподаткування операцій, пов'язаних з проведенням загальнообов`язкового соціального медичного страхування (№4982): 

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=59746 

Проект Закону про внесення зміни до статті 40 Бюджетного кодексу України щодо встановлення розміру страхового платежу за договором загальнообов`язкового соціального медичного страхування (№4983): 

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=59747

 

 

 

 

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)