Меню

На сесії Житомирської міськради Борислав Розенблат говорив про держбюджет та кошти на розвиток

Категорія: ЗМІ про нас
29-12-2016
258

На сесії Житомирської міськради Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) говорив про держбюджет та кошти на розвиток.

Про це повідомляє Житомир.info:

Оперативна розробка проектно-кошторисної документації дозволить оперативно отримати кошти з державного бюджету на соціально-економічний розвиток.

Про це на сесії Житомирської міської ради 29 грудня говорив народний депутат від Житомира Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat).

«Вітаю всіх вас з прийняттям бюджету. У нас є декілька таких тез, на які треба звернути увагу. Той проект, який був у п’яти областях, коли кошти з перевиконання виділялися на ремонт доріг, тепер буде розповсюджений на всю Україну. 2017 рік оголошений роком будівництва доріг. Я мав розмову з мером Сергієм Сухомлиним, де ми намітили план по будівництву розв’язки, яка йде до Житомира… На наступний рік в бюджеті соціально-економічного розвитку закладені кошти, сума дуже велика, і скільки отримає Житомир – буде залежати від вас. Найголовніше нам з вами – створити проектно-кошторисну документацію, яка дозволить нам отримати кошти з державного бюджету на розвиток міста», - сказав Борислав Розенблат.

До депутата було запитання щодо скасування пільгової плати за електроенергію для трамвайно-тролейбусного управління.

«З нового року скасовується коефіцієнт 0,6 і виходить, що у нас ТТУ, яке платило в місяць 1,7 млн грн (за електроенергію), з 1 січня буде платити вже 3,5 мільйони в місяць. Ми просто гробимо електротранспорт в Україні», - сказав мер Сергей Сухомлин.

Народний депутат запропонував писати звернення і обіцяв разом вирішувати це питання.

Мер запропонував Бориславу Розенблату разом з депутатами проїхатись на тролейбусі до вулиці Малікова.

Деталі за посиланням:

http://www.zhitomir.info/news_162499.html

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)