Меню

Житомирського кондуктора Сергія Коршуна прооперували в Київському інституті Амосова

Категорія: ЗМІ про нас
02-04-2018
143

На термінову операцію на серці кондукторові Житомирського ТТУ  Сергію Коршуну громада міста і благодійники гроші зібрали швидко. Кошти передавали житомиряни через кондукторів та водіїв  тролейбусів,приносили на прохідну. Народний депутат Верховної Ради України Борислав Розенблат передав на операцію Сергія 90 тис грн.

Житомирські лікарі обстежили Сергія Миколайовича та направили до столичного інституту  серцево- судинної хірургії. Операція на серці тривала близько 7 годин.
Після операції пацієнт майже місяць проходив реабілітацію в санаторії. Згодом ще відновлення та лікування в Бердичівському військовому госпіталі. Тутешні спеціалісти підтверджують, що випадок Сергія Миколайовича складний. Після такої операції необхідне тривале відновлення.

Чоловік запевняє знімальну групу, що вже почувається краще. Сергій Коршун дякує усім не байдужим за підтримку та можливість жити повноцінним життям та за другий День народження.

«Что б не все... Все по-немножко, с миру по нитке — бедному рубашка. Спасибо большое! Обошла смерть меня стороной. У меня второй день рождения появился. 9 февраля я родился повторно» — сказав Сергій Коршун.

Сергія Коршуна вже виписали із госпіталю. Далі він перебуватиме вдома під наглядом та консультуванням лікарів.

Джерело: СК1

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)