Меню

10 спортивних майданчиків для житомирян хоче встановити Борислав Розенблат

Категорія: Прес-релізи
27-02-2018
406

У Житомирі за сприяння народного депутата Борислава Розенблата встановлять 10 сучасних спортивних майданчиків. Зараз триває прийом заявок на участь у проекті.

Місце встановлення обирають житомиряни. Для цього вони мають подати відповідні заявки.

«Цього року я ініціював встановлення у Житомирі 10 спортивних майданчиків. На відповідний проект ми спрямуємо кошти держсубвенції», - розповідає Борислав Розенблат. «Зараз я закликаю житомирян пропонувати місця для встановлення майданчиків – подавайте відповідні заявки і, можливо, незабаром біля Вашого будинку з’явиться комфортне місце для занять спортом. Це буде обгороджений та освітлений майданчик з футбольним чи баскетбольним полем, інвентар для занять воркаутом.»

Запропоновані житомирянами місця для майданчиків, мають відповідати таким вимогам:

-  територія під поле не менше 50*30 (футбольне) та 35*25 (баскетбольне);

-  мешканці прилеглих будинків підтримують рішення встановлення майданчика.

Як подати заявку та дізнатися детальні критерії можна у керівника ГО «Спілка голів ОСББ» Олени Кучерук, тел: 068-492-53-30.

«За два минулі роки ми оновили медобладнання в лікарнях міста на понад 45 мільйонів гривень, тепер час взятися за підтримку спорту. Зустрічаючись з житомирянами, я чую, як  люди скаржаться, що дітям просто нема місця, де побігати, пограти в футбол. І хоча я встановив більше 20 ігрових майданчиків в Житомирі, але для старших дітей це не зовсім підходить - у футбол чи баскетбол там не пограєш», - наголошує народний депутат України, Борислав Розенблат.

Після завершення прийому заявок конкурсна комісія визначить місця для встановлення майданчиків.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)