Меню

Без прийняття закону щодо легалізації видобутку бурштину вирішити проблему неможливо – Борислав Розенблат

Категорія: Прес-релізи
20-04-2016
266

Такий висновок зробили учасники робочої групи по врегулюванню питання незаконного видобутку бурштину, легалізації його видобутку. «Після тривалого обговорення були прийняті рішення обрати три напрямки роботи: прийняти закони про легалізацію видобутку бурштину та про старательську діяльність; посилити кримінальну відповідальність за незаконну добичу каміння; долучити місцеві органи влади та громадські організацій до роботи по вирішенню проблеми видобутку бурштину», – заявив журналістам Борислав Розенблат, автор законопроекту «Про видобування та реалізацію бурштину» (реєстраційний номер 1351-1).

За словами народного депутата, на наступне засідання робочої групи, яке  відбудеться з 11 по 18 травня, вже будуть винесені проекти рішень, про які будуть доповідати голові Верховної Ради. «Особливу увагу приділено експертним висновкам Міністерства екології та Міністерства внутрішніх справ. Визначено конкретні терміні, в які ці міністерства мають подати свої пропозиції до законів», – зазначив Борислав Розенблат.

Народний депутат зауважив, що 23 квітня виповниться рік з часу прийняття в першому читанні законопроекту «Про видобування та реалізацію бурштину». «Півроку ми працювали над підготовкою законопроекту 1351-1 до другого читання. Законопроект вже підготовлено до розгляду в сесійній залі і я дуже сподіваюсь, що цей законопроект буде прийнято парламентом в цілому», – заявив автор законопроекту.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)