Меню

Борислав Розенблат – серед лідерів у рейтингу депутатів, які найактивніше голосують за реформаторські закони

Категорія: Прес-релізи
29-09-2017
200

Борислав Розенблат – серед лідерів у рейтингу депутатів, які найактивніше голосують за реформаторські закони.

Незалежна та незаангажована аналітична платформа VoxUkrain опублікувала рейтинг депутатів Верховної Ради VIII скликання, складеного на основі їх голосування за найважливіші реформаторські законопроекти протягом  5 сесії.
Відповідно до цього рейтингу, Борислав Розенблат посідає 15-те місце. Його загальний рейтинг – 34, 85, найвищий показник 35.7.

«Загалом, Борислав Розенблат та ще 10 народних депутатів отримали  однакову кількість балів. Тож далі депутатів розмістили просто по алфавіту за прізвищами. Відповідно, через це Борислав Розенблат посів 15-місце, хоча усі 11 народних обранців розділили 6-те місце. Це гарний результат», - кажуть у прес-службі народного депутата.

Загалом, аналітики VoxUkrain досліджували, як голосують  понад 400  депутатів Верховної Ради України. Відповідно цього аналізу, у рейтингу було 415 місць, деякі законотворці отримали мінусові показники.

Довідково:

Індекс iMoРe – це індекс моніторингу реформ, який призначений давати комплексну оцінку зусиллям влади - Уряду, Парламенту, Президенту, НБУ та ін. - по впровадженню реформ. Індекс розраховується на основі регулярного опитування широкого кола експертів. Експерти оцінюють регуляторні акти (законопроекти, постанови та ін.), які вступили в дію або були прийняті з чіткою датою введення в дію.

На підставі індексу iMoРe ми розрахували рейтинг реформаторів серед народних депутатів, який показує, як кожен нардеп підтримував реформаторські закони. Наприклад, законопроект №3524 (зміни до Конституції України в частині правосуддя) отримав оцінку +5.5. Всі депутати, які проголосували "За" - отримали +5.5 до свого рейтингу, всі інші - 0.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)