Меню

Бронзові призерки Чемпіонату Європи з баскетболу подякували нардепу за допомогу в організації поїздки

Категорія: Прес-релізи
10-08-2016
210

Житомирські баскетболістки подякували нардепу Бориславу Розенблату за сприяння в організації їхньої поїздки на Чемпіонат Європи FIMBA-2016 серед ветеранів баскетболу, який проходив у сербському місті Нови Сад з 24 червня по 3 липня.

В іграх цього чемпіонату взяли участь спортсмени з 11 країн Європи.

Баскетболістки з Житомирщини Юлія Костюк та Анна Данчук у складі збірної України у віковій категорії «30+» зіграли 6 ігор, з яких 3 виграли, а у 3 поступилися.

За результатами змагань команда посіла ІІІ сходинку, одразу за Німеччиною (І місце) та Росією (ІІ місце):

«Чемпіонат видався цікавим, емоційним, виснажливим. Організація ігор дуже гарна. Грати на такому чемпіонаті з командами світового рівня було не просто, але все ж таки ІІІ місце ми змогли вибороти. Хочу подякувати всім, хто допоміг нам з поїздкою», – поділилася враженнями з журналістами сайту «Спортивний Житомир» Юлія Костюк.

Окрім того, спортсменки особисто подякували народному депутату Бориславу Розенблату, який посприяв в організації цієї поїздки:

«До Борислава Розенблата вже не вперше звертаються спортсмени з проханням допомогти їм взяти участь у змаганнях різного рівня. Ми всі розуміємо, яка зараз склалася ситуація фінансуванням вітчизняного спорту – держава не завжди оплачує поїздки наших спортсменів за кордон. Але Україна повинна бути представлена на міжнародній арені, тому доводиться шукати фінансування деінде. Борислав Соломонович намагається посильно допомагати. І цього разу, коли до нього звернулися баскетболістки, які мали їхати на Чемпіонат Європи у Сербію, він не відмовив. Родина нардепа покрила спортсменкам витрати на переліт та проживання. І от сьогодні народний депутат отримав від них подяки. Це дуже приємно», - повідомили у прес-службі нардепа.

Нагадаємо, Борислав Розенблат вже не вперше надає матеріальну допомогу українським спортсмени, аби ті могли гідно представити Україну на міжнародному рівні. Більше інформації про діяльність народного депутата України Борислава Розенблат шукайте тут.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)