Меню

Фонд родини Родини Розенблат отримав три нагороди за благодійну діяльність

Категорія: Прес-релізи
23-03-2018
398

Благодійники відзначили  Фонд родини Розенблат трьома нагородами.

 22 березня  у Києві нагороджували  переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2017». Цьогоріч співзасновниця Фонду родини Розенблат, Олена Розенблат  отримала нагороду «Меценат року»,  ІІІ-тє місце по Україні.

«Мені надзвичайно приємно бути серед переможців цього конкурсу. «Благодійна Україна» - це платформа, яка вже багато років об’єднує людей з різних куточків України, які мають спільну мету – робити добрі справи. Я вдячна організаторам конкурсу, які з року в рік популяризують волонтерство, меценатство та благодійність», - розповіла після нагородження Олена Розенблат.

Крім того, за благодійні проекти  реалізовані Фондом родини Розенблат, Олена Розенблат отримала найвищу нагороду у номінації «Громадянська благодійність».  А у номінації «Благодійність в освіті і культурі» Фонд також посів 1-е місце. Нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійна Житомирщина - 2017» відбулось 23 березня в Домі української культури у Житомирі.

«Наш Фонд постійно підтримує людей, які потребують допомоги. Ми  організовуємо та долучаємося до різних соціальних акцій, аби реалізовувати важливі для суспільства проекти. Лише впродовж минулого року наш Фонд провів творчий конкурс серед школярів «Моя рідна Українська мова», за результатами якого видали  та презентували  збірку «Музика наших сердець»;  ми провели конкурс «Юний винахідник», так житомиряни дізналися про наших юних геніїв-винахідників; підтримали екологічний проект на базі ЖДУ ім.І.Франка; також ми влаштовували пізнавальні екскурсії для учнів. Науку і культуру треба підтримувати і ми це робимо», - сказала співзасновниця Фонду Родини Розенблат, Жанна Розенблат під час регіонального конкурсу «Благодійна Житомирщина- 2017».

Фонд не збирає пожертви, а фінансується виключно за кошти родини Розенблат.

«Чи не щодня до нас звертаються за допомогою люди, комусь потрібна матеріальна допомога, комусь юридична консультація, хтось звертається за підтримкою для свого колективу чи іншого об’єднання. Намагаємось допомогти чи знайти шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми», - підсумував засновник Фонду родини Розенблат, Борислав Розенблат.

Національний конкурс «Благодійна Україна» - це щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращих благодійників і найбільш ефективних благодійних ініціатив в Україні, який заснований 2012 року Асоціацією благодійників України.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)