Меню

Фонд родини Розенблат передав книгу "Герої-рятівники - люди високого гуманізму" до ДСНС України в області

Категорія: Прес-релізи
16-09-2016
272

Запобігти. Врятувати. Допомогти.

Щороку 17 вересня в Україні відзначають День рятівника.

Його святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних служб, які щоденно стоять на сторожі, щоб у разі будь-яких надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру захистити життя і здоров'я людей.

У цей день варто привітати людей сильних духом і хоробрих серцем!

Недарма професійне свято рятівників співпадає з днем вшанування ікони Богородиці «Неопалимої Купини». До неї зверталися найчастіше у надії на захист від пожеж.

Саме цю ікону вчора під час урочистостей з нагоди Дня рятівника подарували представники Свято-Михайлівського собору нашим житомирським рятувальникам.

І саме її на обкладинці своєї книги про подвиги українських рятувальників та ліквідаторів зобразив відомий житомирський історик Геннадій Махорін.

Праця "Герої-рятівники - люди високого гуманізму" про людей, які що не день готові ризикувати власним життям та здоров’ям для порятунку інших!
Вона вийшла у світ 2016 року за сприяння Фонду родини Розенблат і його очільниці пані Elena Rosenblat. Розрахована вона на широке коло читачів.

Ми передали кілька десятків екземплярів книги в управління ДСНС України в Житомирській області.

Ще раз зі святом! Дякуємо вам за вашу щоденну працю! Доземний уклін за те, що ми можемо спати спокійно, поки ви на своїх постах! Нехай вам повернеться у стократ те, що ви робите для нас! Здоров'я та щастя вам і вашим родинам! Миру і злагоди Україні!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)