Меню

Фотовиставка "Війна. Без глянцю"

Категорія: Прес-релізи
17-02-2015
326

       В Житомирі в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича  відкрилась фотовиставка військовослужбовця 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади Валерія Логінова «Війна без глянцю».

       Автор, відомий для багатьох людей за позивним «Акольд», представив жителям та гостям обласного центру майже 140 світлин, які він знімав на свій телефон протягом вересня-листопада минулого року у найгарячіших точках проведення АТО. Фотографії присвячені бійцям 4-тої аеромобільної десантної роти 2-го батальйону 95-ї бригади, яка більше відома під назвою «рота ведмедів».  Їхня спільна «історія» розпочалась 11 березня 2014 року. На жаль, 8 бійців роти загинули,  дехто з них є на цих фото. На виставці немає постановочних світлин і картинок із поля бою. Вона показує стосунки між чоловіками під час війни, дружбу, взаєморозуміння. Все це дозволило пройти через складні випробування, загибелі бойових побратимів та життя за відсутності побутових умов.

Валерій Логінов намагався зловити моменти, коли хлопці були щасливими, адже війна – це не лише бої на передовій, а й життя.  «Думаю, что важно показать людям как ТАМ... Чтобы понимали важность того, как не допустить ЗДЕСЬ... Вообще в Украине...»,- написав «Аскольд» на своїй сторінці у фейсбук.

 

Теги:

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)