Меню

Хочете побачити робота-всюдихода? А дізнатися про те, як працює енергозберігаючий розумний будинок з автономною електроенергією?

Категорія: Прес-релізи
23-05-2017
229

Хочете побачити робота-всюдихода? А дізнатися про те, як працює енергозберігаючий розумний будинок з автономною електроенергією?

Тоді чекаємо на вас сьогодні, 23 травня, у житомирському Музеї космонавтики, де підібиватимуть підсумки конкурсу «Юний винахідник».

Школярі-науковці презентуватимуть свої роботи, а члени журі обиратимуть кращих.

Серед заявлених проектів – літаючий мініелектромобіль, туристичний космічний апарат «Supersonic», пристрій для нічного освітлення приміщень та інші цікавинки.
Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День науки. Волонтери «Фонду родини Розенблат» вирішили провести такий конкурс для юних науковців у Житомирі. Взяти у ньому участь мали змогу школярі віком від 7 до 18 років.

«У вівторок учасники демонструватимуть свої винаходи та розказуватимуть про них. Після цього журі визначить трьох переможців. Усіх учасників нагородять дипломами. 15 винахідників, роботи яких сподобаються членам журі найбільше, 30 травня 2017 року поїдуть у музей популярної науки і техніки «Експериментаріум», що знаходиться у Києві», – повідомила очільниця благодійного фонду Elena Rosenblat.

Час: з 13.00 (початок презентації) до 15.00 (підбиття підсумків).

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)