Меню

Компенсації по догляду за інвалідами мають бути підвищені до прожиткового мінімуму – Борислав Розенблат

Категорія: Прес-релізи
22-06-2016
429

Народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Борислав Розенблат, Олександр Дехтярчук, Олег Барна, Іван Спориш та Ольга Богомолець підготовили та внесли на розгляд Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до Закону України “Про соціальні послуги” (щодо надання соціальних послуг з догляду за інвалідом) (реєстраційний номер 4853).

У пояснювальній записці до законопроекту народні депутати зазначили, що існуюча щомісячна компенсаційна виплата громадянам, які мають на неї право, становить приблизно 0.36 % від прожиткового мінімуму, що є грубим порушенням норм Конституції України.

«Такі компенсаційні виплати, які є єдиним фінансовим джерелом існування, не забезпечують рівень життя, встановлений прожитковим мінімумом, передбаченим статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», та зумовлюють надмірні фінансові труднощі для працездатних, але непрацюючих осіб, які здійснюють догляд за інвалідами І групи або престарілими, які досягли 80-річного віку», – заявив  Борислав Розенблат.

Народні депутати відзначили, що головною метою законопроекту є забезпечення встановлення належних розмірів компенсаційних виплат громадянам, які мають на них право.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)