Меню

Депутати повинні відновити державні дотації виробництва молока і м'яса — Розенблат

Категорія: Прес-релізи
09-04-2015
197

Постановою Верховної Ради України від 18 березня 2015 року № 261-VIII прийнято за основу проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників (реєстр. № 1699), поданий народним депутатом України Розенблатом Б.С. та іншими народними депутатами України.

«Основною метою прийняття  законопроекту є надання можливості продовжити отримання компенсації сільгосптоваровиробниками за продані ними переробним підприємствам молоко і м'ясо, — йдеться у пояснювальній записці. — Прийняття проекту Закону дозволить: захистити селян — виробників молока, забезпечити реальне отримання ними компенсації за здану сировину та забезпечити підтримку вигідних для сільгосптоваровиробників закупівельних цін на молоко».

Окрім того, прийняття документу дозволить стимулювати розвиток молочного тваринництва в Україні та не допускати стрімкого росту цін на молочну продукцію для споживачів країни, наголошує депутат.

«Закон дуже потрібен, адже в Україні за останні півроку на 8% скоротилося поголів'я худоби. Люди вирізають худобу, оскільки тримати її не вигідно. Якщо ми сьогодні не підтримаємо наших сільських виробників, Україна залишиться без м'яса і молока. Депутати повинні відродити систему державних дотацій виробництва молока і м'яса в нашій країні», — заявив Борислав Розенблат.

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)