Меню

Рада підтвердила підвищення соціальних стандартів на 10% з 1 грудня 2016 року

Категорія: Прес-релізи
19-05-2016
263

За відповідне рішення – законопроект «Про внесення змін до Державного бюджету», реєстр.№4543, що передбачає збільшення соціальних стандартів з 1 грудня 2016 року на 10%, замість запланованих раніше 6%, проголосувало 248 депутатів.

Даний законопроект передбачає збільшення соціальних стандартів вище за закладений раніше рівень, що буде профінансовано за рахунок збільшення планів із надходження коштів за рахунок податку на додану вартість, а також за рахунок рентних платежів від видобутку вуглеводнів.

Перед голосування законопроекту, народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Борислав Розенблат повідомив, що сьогодні потрібно направити кошти не тільки на субсидії, а перш за все на енергоефективність.

«В людей на сьогоднішній день є велике бажання мати великі виплати та соціальну підтримку держави, але ми повинні нагадати про те, що сьогодні країна виходить з економічної кризи. Три місяці поспіль ми бачимо зростання внутрішнього валового продукту. Сьогодні кошти, які ми отримуємо від МВФ не повинні йти на прожитковий мінімум, на підвищення, вони повинні йти на відновлення нашої економіки та підвищення працездатності населення. Я вірю в те, що сьогодні нам вдасться не тільки в грудні місяці підняти кошти, але й ще протягом півроку другого півріччя. Фракція БПП буде підтримувати цей законопроект», – сказав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)