Меню

РОЗЕНБЛАТ: ЗАКОН №4809 ДОЗВОЛИТЬ РОЗВИВАТИ УКРАЇНСЬКУ АВІАБУДІВНУ ГАЛУЗЬ

Категорія: Прес-релізи
15-07-2016
522

Верховна Рада України ухвалила законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для міжнародної кооперації суб’єктів літакобудування та розвитку вітчизняного літакобудування», реєстр. №4809. За відповідне рішення проголосував 241 народний депутат.

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка Борислав Розенблат, виступаючи з трибуни Парламенту, заявив, що Парламент повинен підтримати законопроект щодо створення спільних літакобудівних підприємств, який дозволить підвищити економіку країни.

«На жаль, на сьогоднішній день ми не можемо розраховувати на підтримку держави в галузі літакобудування. У нашому законопроекті пропонується створення можливості для створення спільних підприємств для наших потенційних покупців», – заявив парламентар.

Крім того, народний депутат нагадав, що основні заводи були розташовані на території країни-агресора РФ.

«Сьогодні ми не можемо собі цього дозволити, щоб в подальшому працювати з країною-агресором. Ми маємо сьогодні отримати нові замовлення від Індії, ОАЕ та інших країн Північної та Східної Європи. Нам достатньо для цього створити підприємства на територіях цих країн», – зазначив Розенблат.

Народний депутат наголосив, що цим законопроектом пропонується дати можливість нашим державним підприємствам створити спільні державні підприємства і разом з цими заводами будувати такі на територіях інших країн.

«Цим законопроектом ми дамо державну підтримку і іншим структурам розвивати нашу авіабудівельну галузь  і в подальшому зробити все, щоб наша країна залишалась розвиненою авіабудівною державою. Багато країн світу мають свою власне будівництво, і Україна в тому числі», – підкреслив Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)