Меню

Вічна пам'ять всім борцям за незалежність України

Категорія: Прес-релізи
30-01-2015
237

У День пам’яті героїв Крут, 29 січня, увечері жителі та гості Житомира зібралися у Свято-Михайлівському кафедральному соборі, аби помолитися за Україну та взяти участь у поминальному молебні.

Цього дня люди поставили свічки за юнаків, котрі 97 років тому загинули у нерівному бою під Крутами, та за мужніх захисників, які під час антитерористичної операції віддали своє життя за Україну.

До спільної молитви приєдналися і представники влади – заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та народний депутат України Борислав Розенблат.

Звертаючись до присутніх у храмі, керуючий Житомирською єпархією Української Православної Церкви архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав наголосив: «Всі загиблі віддали найдорожче, своє життя, заради українського народу. Вони боролися за правду, а де правда – там і Бог. Єдине, що ми можемо зробити для них – це помолитися. Вічна пам’ять нашим героям!».

Після молитви присутні запалили лампадки та поклали квіти до стели Героям Небесної Сотні. Люди в черговий раз довели, що на Житомирщині немає байдужих до долі України. Хтось збирає одяг та продукти, купує і ремонтує техніку й озброєння для земляків-військовослужбовців, а інші щиро моляться, аби всі бійці залишилися живими і здоровими. Загиблі вже не повернуться додому, про них напишуть у підручниках з історії і на їх прикладі виховуватимуться майбутні покоління патріотів України.

Біль та неспокій переповнюють серця українців, а в думках більше запитань, ніж відповідей. Єдине, що нас може заспокоїти та об’єднати – це спільна молитва за мужніх захисників Батьківщини, душі яких залишаються серед нас, живих.

Вічна пам'ять всім борцям за незалежність України!

Теги:

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)