Меню

Волонтери "Фонду родини Розенблат" влаштували свято до Міжнародного дня захисту дітей

Категорія: Прес-релізи
01-06-2016
266

Свято до Міжнародного дня захисту дітей влаштували волонтери Фонду родини Розенблат. Малят розважали іграми, піснями, танцями, аквагримом та різноманітними цікавими шоу:

«На цьому майданчику я вже не вперше. Але сьогодні тут найкраще свято з тих, яке я бачила», - ділиться враженнями маленька житомирянка Вікторія.

«Мені подобається ця маска, яку мені намалювали на обличчі, адже вона крута! Я вже налякав шістьох дітей», - розповідає хлопчик Борис, демонструючи результати роботи художника з бодіарту.

Організатори кажуть – у їхнього Фонду багато підопічних, тож цього разу вирішили влаштувати чергове свято для дітей. Сюди ж запросили діток з особливими потребами:

«Серед запрошених діточок також особливі дітки: це діти сонця, це діти аутисти, тобто дітки які позбавлені можливостей в реальному житті насолоджувати життям, ми їх запросили, сподіваємось, що їм наше свято сподобається», - каже очільниця Фонду Олена Розенблат.

Директор громадської організації батьків «Діти сонця» переконує: на святі немає різниці між дітками, всі веселяться і гарно проводять час:

«На святі ми не ділимо дітей на звичайних, чи особливих, для нас вони однакові», - каже директор Сніжана Кісішвілі.

Більш 300 малюків бігали, танцювали, катались на гойдалках, розважались з однолітками, розфарбовували розмальовки, допомогали робити мильні бульбашки, гралися з повітряними кульками, співали та знайомились.

«Я вдячний Олена Розенблат, Бориславу Розенблату за те, що вони влаштували справжнє свято для дітей і дорослих. Я прийшов зі своєю внучкою Настенькою, і ми із задоволенням дивимось на цей святковий день», - розповідає житомирянин Вацлав Янчевський.

Нагадаємо, свято до Міжнародного дня захисту дітей Фонд родини Розенблат проводить другий рік поспіль.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)