Меню

Заслужена юристка у суді не змогла надати докази того, що нардеп має землю на Олевщині і видобуває там бурштин

Категорія: Прес-релізи
19-10-2016
317

Наталія Циганчук, яка 25 березня 2016 року в прямому ефірі шоу «Шустер Life» заявила, що в народного депутата Борислава Розенблата є 92 гектари землі в селі Лопатичі Олевського району і він хоче там видобувати бурштин, так і не змогла у суді підтвердити свої слова хоч якимись доказами.

Чергове засідання суду за позовом Борислава Розенблата до Наталії Циганчук про захист честі, гідності та ділової репутації відбулося 17 жовтня в Андрушівському районному суді. 

На попередньому засіданні 21 вересня відповідачка попросила суддю перенести розгляд справи, щоб мати змогу запросити свідків та надати докази. Проте, ані свідків, ані державних актів на землю, ані будь-яких інших доказів, які б доводили правдивість її слів, не надала.

Попри це, відповідачка продовжує не визнавати позов і не бачить причин вибачатися перед Бориславом Розенблатом щодо якого поширила неправдиву інформацію на всю країну. 

Наступне засідання по цій справі відбудеться 2 листопада 2016 року о 14.30 в приміщенні Андрушівського районного суду.  Головуватиме суддя Чуб Інна Анатоліївна. 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)