Меню

Житомирські лікарні знову отримали ліки від БФ «Фармварта» та Фонду родини Розенблат

Категорія: Прес-релізи
10-10-2017
222

Безкоштовні препарати для лікування захворювань очей отримали від благодійників КУ «Житомирська обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» та КУ «Центральна міська лікарня № 2 м. Житомира». Ліки передали Благодійний фонд «ФАРМВАРТА» та Фонд родини Розенблат.

«З благодійним фондом «ФАРМВАРТА» ми співпрацюємо більше року. Результатом нашої співпраці стало те, що за цей час житомиряни та жителі області отримали безкоштовних ліків на 22 мільйони гривень. Це були різні препарати, для онкохворих, для діабетиків, ліки для дітей, антибіотики, вітаміни та інші. Я дякую керівнику «ФАРМВАРТИ» Денису Шевченку за те, що він займається цією справою», - розповів народний депутат України, Борсилав Розенблат.

Ліки, які передали благодійники, будуть видаватись пацієнтам безкоштовно.

«Сьогодні ми передаємо два види препаратів для лікування захворювань очей. Це розчин  «Теалоз Дуо» та гель «Блефагель».  Їхня закупівельна вартість понад 110 тисяч гривень, звісно, якщо купувати в аптеках, то їхня ціна буде значно вищою. А тут люди зможуть їх отримати безкоштовно, за призначенням лікаря», - розповіла помічниця народного депутата,  Софія Павлова.

         Клінічний провізор КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського», Ірина Остапчук розповіла, що такі ліки потрібні:

«За три місяці, що я тут працюю, від «Фармарти» та «Фонду родини Розенблат»  ми вже вдруге отримуємо благодійну допомогу у вигляді ліків. Препарати, які ми сьогодні отримали,  будуть широко використовуватися для таких захворювань, як блефарит. У цих препаратів дуже гарний термін придатності, тому що зазвичай гуманітарна допомога до нас потрапляє з дещо обмеженим терміном придатності, що трохи унеможливлює їх використання.»

Загалом, цього разу благодійники передали понад 500 упаковок безкоштовних ліків. 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)