Меню

Житомиряни отримують безкоштовну юридичну допомогу у громадській приймальні Борислава Розенблата

Категорія: Прес-релізи
19-07-2017
209

80-річна житомирянка Анастасія Удод-Туткевич уже 5 років судиться за спадщину. Останні кілька років відстоювати права жінки та її родини у суді допомагає юрист Громадської приймальні Борислава Розенблата, Володимир Красовський.

«Ми з чоловіком прожили разом 53 роки, але за увесь час нашого подружнього життя таких проблем не було. З’явились люди, які претендують на спадщину мого чоловіка - квартиру. Він дуже хворий, тому його інтереси відстоюю я. За 5 років куди тільки не зверталась – правди добитись не могла. Тоді я пішла до нашого народного депутата Борислава Розенблата, він мене вислухав і сказав, що мені буде безкоштовно допомагати його юрист, Володя Красовський. Це дуже сильний правозахисник, він тепер представляє наші права у судах. Скільки вже туди виходив! Я дуже дякую Бориславу Соломоновичу за допомогу, такого депутата в нас ще не було», - каже житомирянка Анастасія Удод-Туткович.

Юрист приймальні, Володимир Красовський, розповідає – вдалось повернули житомирянам 6 квартир та кошти, які люди не могли забрати зі збанкрутілих банків.

«За час роботи громадської приймальні житомирянам вдалось повернути близько 1,5 мільйона гривень. Це кошти, які перебували в банках, які банкрутували. Люди приходили до нас у розпачі, адже у них майже не було надії повернути власні заощадження. Проте ми з колегами брались за це і нам вдавалось допомогти», - каже Володимир Красовський.

Загалом, у Житомирі діють дві громадські приймальні народного депутата Борислава Розенблата. В одній з них, за адресою майдан С.П.Корольова, 3/14, працюють троє юристів, які надають безкоштовні консультації житомирянам.

«Під час роботи на окрузі, спілкуючись із житомирянами, я бачив, які проблеми турбують людей. Часто для вирішення і відстоювання своїх прав людям була потрібна консультація толкового юриста. Тому я вирішив зробити так, аби житомиряни отримували правову допомогу. Тож сьогодні в одній з моїх приймалень працюють троє юристів, які абсолютно безкоштовно допомагають людям вирішувати правові проблеми», - розповів народний депутат України Борислав Розенблат.

Юрист громадської приймальні Борислава Розенблата, Руслан Цимбалюк, ділиться: роботи вистачає. За останні півроку по допомогу звернулись понад півтисячі житомирян.

«Часто звертаються житомиряни, які потребують допомоги під час оформлення спадщини чи земельних ділянок, допомоги у створенні або щодо діяльності ОСББ, коли виникають труднощі із невиконанням судових рішень. Також часто по консультації звертаються учасники АТО або їхні рідні. Ми допомагаємо», - говорить Руслан Цимбалюк.

Керівник громадської приймальні София Павлова каже – юристи Громадської приймальні Борислава Розенблата не бояться братись за нелегкі справи.

«За увесь час функціонування приймалень нашим юристам доводилось працювати зі справами різної складності. І ми бачимо результати їхньої роботи, люди приходять і дякують хлопцям за допомогу. Ми пишаємося тим, що роблять наші правозахисники », - наголошує Софія Павлова.

Загалом, за 2,5 роки діяльності до Громадської приймальні народного депутата Борислава Розенблата звернулись 2400 житомирян. Усі вони отримали безкоштовну правову допомогу.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)