Меню

20 мільйонів гривень отримав Житомир за сприяння Борислава Розенблата у 2016 році

Категорія: Звіт депутата
12-01-2017
263

20 мільйонів гривень з державного бюджету на соціально-економічний розвиток додатково отримав за сприяння народного депутата України Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) впродовж 2016 року. Ці кошти витратили на облаштування приймальних відділень трьох міських лікарень, асфальтування провулків та прибудинкових територій, а також на проведення капітального ремонту в освітніх закладах міста.

Більшу частину коштів, а саме 15 мільйонів гривень, спрямували на закупівлю медичного обладнання для приймальних відділень Центральної міської лікарні №1, Центральної міської лікарні №2 та Центральної міської дитячої лікарні. У тому числі 5 мільйонів гривень виділили на облаштування пологового відділення ЦМЛ №1 та 800 тисяч гривень отримав Житомирський перинатальний центр.

«Це гарний приклад продуктивної взаємодії між міською владою, депутатом-мажоритарником та Кабміном. Нове сучасне обладнання встановили ще у грудні і воно працює. Сьогодні люди вже можуть відчути результати нашої роботи. Я переконаний, що цьогоріч ми працюватимемо ще більш ефективно», – говорить народний депутат України Борислав Розенблат.

Понад 2 мільйони гривень у 2016 році було витрачено на асфальтування житомирських провулків та дворів. Минулої зими у народного депутата оголосили конкурс на «найгірший провулок» та почали приймати звернення.

Від житомирян надійшли понад 50 заявок на асфальтування. Комісія у складі комунальників та громадських активістів обрала 9 адрес, де була найгірша ситуація, а саме: пров. 1-й Небесної сотні, пров. 2-й Вільській, пров. 2-й Гоголівський, пров. 1-й Крошенський, Київське шосе, 43/1, пров. 1-й Новопівнічний, пров. Кавалерійський, прибудинкова територія по вулиці Князів Острозьких та вул. Є. Коновальця:

«За сприяння Борислава Розенблата у 2015 році в Житомирі вже асфальтували провулки. Тоді на ремонт 10 провулків витратили більше 1 мільйона гривень. Цього разу державна субвенція склала 2 млн. 60 тис. гривень, адже ремонтувати довелось дуже занедбані дороги, деякі із них не ремонтувались понад 30 років», – говорить керівниця громадської приймальні народного депутата – София Павлова.

Крім того, завдяки перевиконанню державного бюджету у 2016 році, наприкінці грудня «під ялинку» Житомир отримав ще одну державну субвенцію у розмірі 3 мільйонів гривень.

«Вчора, коли приймався бюджет, я підійшов до прем’єр-міністра Гройсмана з проханням надати допомогу нашій житомирській громаді. І він дав свою згоду! Гроші вже сьогодні-завтра прийдуть на рахунки!», – повідомив радісну звістку нардеп на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook 21 грудня.

Ці кошти пішли на завершення капітальних ремонтів дитсадків та загальноосвітніх шкіл Житомира.

Нагадаємо, Борислав Розенблат потрапив у 10-ку найбільш ефективних нардепів України за рейтингом журналу «Фокус».

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)