Меню

Сильна місцева громада і є запорукою сильної держави, - Борислав Розенблат

Категорія: Звіт депутата
30-09-2016
324

Сьогодні в прес-центрі Житомирської міської ради народний депутат України Борислав Розенблат зустрівся із житомирянами.

Нардеп розповів про свою роботу у Верховній Раді та на окрузі і відповів на запитання житомирян.

«Сьогодні моїм завданням, як депутата, є прийняття бюджету. Це насправді важливо, адже вперше за багато років ми отримуємо бюджет не «під ялинку», а вчасно. Раніше, за часів Януковича, бюджет розвитку Житомира складав 40 мільйонів гривень. Це за тодішнім курсом – близько 5 мільйонів доларів. Цьогоріч – це 400 мільйонів гривень, 15-16 мільйонів доларів відповідно. У країні, яка знаходиться в стані війни, ми спрямовуємо кошти на розвиток місцевих громад. Це результат. Адже сильна місцева громада і є запорукою сильної держави», - зазначив Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat).

На зустріч прийшли майже півсотні житомирян, аби поставити нардепу запитання. Багато з них стосувались якості міських та міжміських перевезень. Людей обурює поведінка деяких водіїв з 121 та 115 маршрутів – на них постійно висаджують пільговиків, водії палять за кермом та говорять по телефону.

«Це питання слід вирішувати на державному рівні. Я вважаю, що пільги повинні бути монетизовані. Щоб людина отримувала ці кошти і сама вирішувала, куди і на чому їй їхати. Сподіваюсь, що наступного року ми з колегами це питання вирішимо», - відреагуавав на скарги житомирян нардеп.

Також на зустріч із нардепом прийшов житомирянин Володимир Васильович Петровський. Чоловік розповів, що поруч з багатоповерхівкою по вул.С.Ріхтера, у якій він проживає, кілька років тому збудували лазню. Проте димар вивели на рівні третього поверху і тепер люди дихають димом, який йде просто їм у вікна. Крім того, відвідувачі приватного закладу часто голосно себе поводять.

«Зі слів власника будівлі, у нього все законно. Ми скаржились до різних органів влади, до санепідемстанції, проте досі нічого не змінилось. Ми та наші рідні дихаємо димом і не можемо нормально відпочити через нічний шум вже багато років», - розповів житомирянин Володимир Петровський.

Нардеп зазначив, що цю справу візьмуться юристи його громадської приймальні.

Також на зустріч з Бориславом Розенблатом приходили представники гаражних кооперативів, підприємці та ініціативна група житомирян, які підтримують ідею створення скверу Героїв на вул.Київській, 6.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)