Меню

У ЛЮТОМУ 2016 ДЕПУТАТАМИ-МАЖОРИТАРНИКАМИ ЖИТОМИРЩИНИ БУЛО ЗАРЕЄСТРОВАНО 18 ЗАКОНОПРОЕКТІВ

Категорія: Звіт депутата
24-03-2016
264

Найактивнішим був Борислав Розенблат (член фракції партії «Блок Петра Порошенка»), яким було подано 6 законопроектів, розроблених у співавторстві з іншими нардепами. Три з цих законопроектів розроблені у комітеті, до складу якого входить народний обранець (комітет з питань промислової політики та підприємництва).

Другий показник законопроектної активності – у Віктора Развадовського (члена депутатської групи «Воля народу»), яким у співавторстві було розроблено 5 законопроектів, 1 з яких відноситься до відання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, членом якого він є.

Павлом Дзюбликом, фракція партії «Народний Фронт», у лютому 2016 було розроблено 4 законопроекти, усі у співавторстві. Жоден з цих законопроектів не відноситься до відання комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, членом якого він є.

Член депутатської групи «Воля народу» Володимир Литвин розробив 2 законопроекти, обидва – у співавторстві, жоден з яких не відносить до відання комітету з питань науки і освіти.

Олександр Ревега, депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка», у лютому розробив у співавторстві 1 законопроект, який відносить до відання відання комітету з питань будівництва, містобудування і житлово – комунального господарства, членом якого він є.

Володимиром Арешонковим, членом фракції партії «Блок Петра Порошенка» у лютому 2016 р. не було подано жодного законопроекту.

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)