Меню

Учні житомирського НВК№59 отримали телевізор від Фонду родини Розенблат

Категорія: Звіт депутата
26-10-2016
523

Тепер навчання учнів третього класу НВК№59 стане ще більш яскравим!
У них з’явився новий телевізор для проведення інтерактивних уроків та яскравих презентацій!


Навчально-виховний комплекс №59 відвідують особливі дітки, які потребують особливого підходу у навчанні.


За словами педагогів цього закладу, вони стараються зробити процес засвоєння знань цікавим, тому використовують різні інноваційні методики. Але справа ускладнилася після того, як у початковій школі зламався старенький ламповий телевізор, який слугував екраном для перегляду презентацій…


Втім, родина Розенблат не змогла лишитися осторонь проблем особливих вихованців НВК і вирішила купити їм новий великий телевізор.
Передавав подарунок народний депутат Борислав Розенблат. У розмові з колективом закладу він зазначив, що наступного року планує активно взятися за покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів міста. 


На це нардеп планує витратити значну частину депутатських коштів, які йому виділять як мажоритарнику з державного бюджету:


«Цього року я вирішив зробити акцент на медицині. На 15 мільйонів гривень ми закупили нове обладнання для приймальних відділень міських лікарень та на обладнання пологового відділення ЦМЛ№1. Його планують встановити вже до кінця року. Здоров’я – це найважливіше, що ми маємо. Але не менш важливим є розвивати нашу освіту. Я завжди кажу, освіченою людиною важко маніпулювати. Тому наступного року я проситиму кошти на розвиток навчальних закладів Житомира. Крім того, мені приємно повідомити, що у проекту бюджету на 2017 рік закладені колосальні кошти на освіту, в тому числі на підвищення зарплатні освітянам. Вона зросте на 30%», - зазначив Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)