Меню

Відбулась зустріч народного депутата України Борислава Розенблата з житомирянами

Категорія: Звіт депутата
02-02-2018
212

31 січня в прес-центрі Житомирської міської ради відбулась зустріч народного депутата України Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) з житомирянами.

"Прийшли люди, принесли рахунки за послуги ОСББ "Доманевський", там прописано по 6 тис. гривень за місяць, це без комуналки. Як таке може бути? Люди шоковані. Будемо розбиратися в правовому полі. Я та мої помічники-юристи завжди готові допомогти", - зазначив народний депутат України Борислав Розенблат.

Юрист Громадської приймальні, Володимир Красовський каже, що багатьом житомирянам уже роками надають безкоштовні юридичні консультації:
"В 2015 році до нас звернувся житомирянин Юрій Іващук, який скаржився, що в будинку, де він живе протікає дах. Ми звернулись до міської влади з проханням обстежити будинок та виділити кошти на капітальний ремонт покрівлі. За нашим зверненням були створені комісії, які оглядали це житло. Результатом нашого звернення стало те, що цей будинок був включений в міську програму для реконструкції. Сьогодні ж Юрій Іващук скаржиться, що він 25 років не може отримати путівку на оздоровлення свого сина. Готові перевіряти цей факт і всіляко сприяти у встановленні соціальної справедливості", - розповів Володимир Красовський.

"До нас звертаються дуже багато житомирян з різними проблемами. Хто безрезультатно стоїть в черзі на житло, кому важко отримати якісну медичну допомогу, хтось скаржиться на невиконання судових рішень, комусь потрібна юридична допомога. Борислав Розенблат, як народний депутат від Житомира, постійно проводить відкриті зустрічі та особисті прийоми громадян. Він завжди намагається допомогти людям. Про результати нашої роботи знають багато житомирян", - каже керівник Громадської приймальні Борислава Розенблата, Софія Павлова.

"Я прийшла сюди щоб подякувати Бориславу Соломоновичу за допомогу, він допоміг мені вирішити одне дуже важливе для нашої родини питання. Ми дуже вдячні", - розповіла житомирянка Людмила Михайлівна.

"До мене на прийом прийшла народна майстриня Євгенія Гусєва. Попри те, що жінка пересувається на інвалідному візку, вона багато займається творчістю! Євгенія Болеславівна запропонувала мені, щоб я посприяв їй у проведенні виставки у Верховній Раді. Це заслужений майстер народної творчості - будемо підтримувати!", - наголосив Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat).

Крім того, житомиряни скаржились на якість води, на мале підвищення пенсій, недостачу безкоштовних ліків, на відсутність кондиціонерів у лікарнях та інше. Також на зустріч прийшла ініціативна група житомирян, які живуть в мікрорайоні "Паперова фабрика". Вони намагаються повернути ліс у власність громади.

"Громада об"єдналася, аби відстояти свої права.Юристи моєї громадської приймальні будуть допомагати", - зазначив Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)