Меню

За два роки ми разом зробили те, що іноді країнам не вдається і за 10 років, - Борислав Розенблат

Категорія: Звіт депутата
27-10-2016
252

Доброго дня, шановні друзі!!!

Сьогодні минає рівно 2 роки з того моменту, як житомирська громада обрала мене народним депутатом, наділила повноваженнями твердо і з честю представляти її у Верховній Раді України та сумлінно виконувати свої обов’язки.

Я не хочу сьогодні звітувати про те, що я зробив за два роки. Натомість хочу поділитися простими людськими враженнями від роботи у парламенті…

Ви знаєте, за ці два роки повністю змінилося моє уявлення про життя, змінилися цінності та орієнтири.

Раніше я дбав виключно про те, як розвинути свій бізнес, заробити більше грошей, старався для своєї родини та близьких людей. Але сьогодні все по-іншому. 
Я зробив для себе відкриття – служити народу це найвищий ступінь реалізації успішної людини. Писати закони, голосувати за доленосні рішення, іноді приймати непопулярні рішення, але бути готовим нести за них відповідальність… Реформи завжди болючі. Не можуть усі закони подобатися українцям, але деякі з них мають бути прийнятими заради більшого блага...

Я щиро вдячний усім вам, мої шановні друзі, за таку можливість - відчути ту відповідальність за суспільство, за життя людей...

Я дуже добре пам'ятаю той день, коли вирішив балотуватися. Я знав, що буде важко, але не уявляв наскільки... Я прийняв виклик, бо треба було змінювати країну! Країну з порожньою скарбницею, країну, в якій почалася війна і не було армії... Але ми вистояли!

Коли я обирався, то нічого не обіцяв, бо не повністю усвідомлював, які переді мною постануть завдання. 
Зрозуміло, що я знав багато про політику, читав книжки про тих чи інших конгресменів, депутатів і високопосадовців, які робили великі кроки задля благополуччя своєї країни... Я розумів, що об’єднувало всіх цих великих людей – принцип «менше слів, а більше діла». От таким чином я на сьогоднішній день і працюю…

Так, я розумію, що в мене завжди будуть опоненти, завжди будуть люди, яким я не подобаюся і які не погоджуються з моєю позицією.

Сьогодні я представляю громаду Житомира, і моїм основним завданням є робити усе, щоб кожному мешканцю міста, кожній людині були відчутні позитивні зміни в суспільстві. Я хочу, щоб тим людям, які мене обрали і довірилися, не було соромно. Хочу, щоб кожен мій виборець по закінченню каденції міг сказати – він виправдав наші сподівання. Це для мене буде найвищою оцінкою роботи.
Я роблю свою справу і далі. Маю надію, що наше життя змінюватиметься на краще з кожним днем. Ми йдемо вперед. За два роки ми разом зробили те, що іноді країнам не вдається і за 10 років. Бо у нас є мета. Ще раз дуже дякую за вашу підтримку та довіру!!!

Завжди готовий до публічних дискусій, ваш депутат Борислав Розенблат

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)