Меню

За сприяння Борислава Розенблата в Житомирі заасфальтували 8 провулків

Категорія: Звіт депутата
31-10-2016
280

Понад 2 мільйони гривень витратили з державного бюджету на асфальтування провулків м.Житомира. Кошти на соціальний розвиток міста надійшли за сприяння народного депутата України Борислава Розенблата.

«До моєї громадської приймальні постійно звертаються люди, які скаржаться на погане асфальтне покриття біля їхніх домівок. Тож взимку ми оголосили черговий конкурс на «найгірший провулок». Люди надсилали свої колективні звернення та фото доріг, а комісія у складі фахівців та активістів визначала, які провулки слід відремонтувати першими. Сьогодні можу сказати – разом нам вдалось відремонтувати низку провулків, там, де ремонту не було десятиріччями. Люди задоволені.Ось це я і називаю результатом спільної роботи депутата і громади, яка його обрала,» - прокоментував Борислав Розенблат.

Від житомирян надійшли понад 50 заявок на асфальтування. Комісія у складі комунальників та громадських активістів обрала 9 адрес, де була найгірша ситуація. З-поміж них уже заасфальтували 8 провулків: 1 Небесної сотні, пров.2 Вільській, пров.2 Гоголівський, пров.1 Крошенський, Київське шосе, 43/1. Майже завершені роботи з капремонту провулків 1-го Новопівнічного та Кавалерійського. Досі тривають роботи по ремонту вулиці Князів Острозьких та підготовчі робочі по вул.Є.Коновальця. Про це повідомляє КП УАШ.

За словами провідного економіста КП УАШ Світлани Кузьменко, попри сподівання розпочати роботи навесні через бюрократичні моменти асфальтування розпочались лише у серпні: «Кілька місяців тривала робота над розробкою проектно-кошторисної документації, проводились експертизи та визначалась вартість капремонту провулків, крім того, ще чекали кошти, які мали надійти з бюджету». Якраз через це роботи розпочались влітку, а не навесні, розповіла жінка.

Нагадаємо, що за сприяння Борислава Розенблата у 2015 році в Житомирі вже заасфальтували 10 провулків. Тоді на ремонт витратили більше 1 мільйона гривень. Цього разу державна субвенція склала 2 млн. 60 тис. гривень, адже ремонтувати довелось дуже занедбані дороги. З них уже витратили 1 млн. 943 тис. гривень. Решта коштів лишилась на ремонт одного з дворів по вулиці Князів Острозьких. Проте, поки що там ремонт робити не можна. «Мешканці приватних будинків вивели на дорогу 8 незаконних каналізацій, які просто зруйнують нове асфальтне покриття. На місце виїздила комісія з міськради і людям наказали прирати незаконні контрукції. Тож поки не усунуть оці каналізації, ремонт асфальту там ніхто не робитиме», - розповів Микола Шевчук, громадський активіст.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)