Меню

Борислав Розенблат хоче добудувати навчальний центр ЖДТУ

08-09-2017
323

Народний депутат України Борислав Розенблат звернувся до Прем"єр-міністра України з проханням виділити 30 мільйонів гривень  на закінчення  будівництва навчально-наукового методичного центру ЖДТУ. Про це політик повідомив на своїй сторінці у фейсбуці:

"Шановні друзі, житомиряни!

Найголовніше в житті кожної людини це є здоров'я та освіта!!! Останні два роки ми достатньо плідно працювали в питанні переоснащення наших міських медичних закладів, маю всі сподівання, що вже в наступному місяці, все закупленне обладнання буде встановленно та введено в експлуатацію для добробуту наших житомирян. Сьогодні хочу повідомити про новий крок наших спільних дій, спрямованих на розвиток освіти нашого міста.
Навесні цього року я проводив зустріч з колективом Житомирського державного технологічного університету, де до мене, як до народного депутата від Житомира, звернулися викладачі, на чолі з ректором університету Віктором Євдокимовим, з проханням допомогти з виділенням коштів на добудову науково-навчального корпусу технологічного університету.
Розуміючи всю глибину питання, а особливо можливості створення "інкубаторів для стартапів" та інших технологічних ноу-хау, які будуть потенційним двигуном української економіки, та розвитком для нашої молоді, звернувся сьогодні до Прем'єр-міністра та міністра освіти та науки з депутатським зверненням про виділення коштів з державного бюджету на добудову навчального корпусу ЖДТУ.
Маю всі надії, що кошти будуть передбачені в державному бюджеті на 2018 рік і наш університет відкриє двері нового корпусу наступного навчального року!!!!".

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)