Меню

Борислав Розенблат: ми створюємо ринок

23-09-2016
267

Борислав Розенблат: ми створюємо ринок

"Сьогодні найголовніше наше завдання – це питання ринковості.Ми сьогодні прийняли в першому читанні дуже важливий законопроект.Можна його критикувати, можна з ним не погоджуватись, але сьогодні ми дали альтернативну можливість альтернативним можливостям нашого ринку, які сьогодні будуть створюватись.
Тому що сьогодні найголовніше завдання стоїть для нас – це створити умови конкуренції. Нема сьогодні на ринку конкуренції.Сьогодні є обленерго, сьогодні є теплові енергії, вартість електроенергії і ми вимушені сьогодні, як би це не було, продавати це нашому населенню за вартістю, яку визначить НКРЕ", - прокоментував закон про Національну комісію в сфері енергетики і комунальних послуг народний депутат України Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) під час ефіру "Шустер LIVE Будни" (22.09.2016).

Тема програми - "Незалежний" регулятор: Хто замовляє тарифи?".

Гостями програми стали нардеп Лев Підлісецький, Об"єднання "Самопоміч", нардеп Наталія Кацер-Бучковська, “Народний фронт”, Андрій Герус, економіст, член НКРЕКП (2014-2015), Олексій Кучеренко, Міністр з питань ЖКГ (2007-2010) та нардеп Борислав Розенблат, "Блок Петра Порошенка".

Під час програми гості ефіру дискутували на тему вартості енергоносіїв, реконструкції та оновлення енергосистем та теплових мереж України, прийняття Закону про Національну комісію в сфері енергетики і комунальних послуг, міжнародні зобов"язання України, борги теплокомуненерго та на інші актуальні теми.

"І ми маємо можливість подивитись сьогодні як у світі, бо у світі уже не стоїть питання теплової енергії, вони уже сьогодні роблять сонячну енергію, вітрову, усі інші.Вони сьогодні використовують альтернативні джерела.Ми сьогодні сидимо, вибачте мені, в ХІХ сторіччі. Коли для нас вугілля сьогодні являється основним надходженням і атомна електроенергія. Німеччина взагалі, коли стало питання, вона відмовилась від них. Є сьогодні альтерантива.Ми сьогодні дали поштовх. Сьогодні ми дали можливість сформувати це.Ми створюємо ринок," - Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat).

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)