Меню

Борислав Розенблат обговорив з житомирянами питання перерахунку пенсій

16-02-2018
159

"Вчора зустрівся з житомирянами, які живуть в районі вулиці Князів Острозьких. Це була 6 така зустріч за останні два тижні і скрізь люди запитують про підвищення пенсій - і звичайних і військових. Я говорив з Віце-прем'єр-міністром України Павлом Розенком, він мене запевнив, що перерахунки для військових пенсіонерів уже проводяться і кошти (в середньому це буде додатково 77%) надійдуть людям наприкінці лютого чи на початку березня цього року. 

Під час зустрічі розповів про свою роботу в Парламенті, роботу в окрузі, діяльність Фонду родини Розенблат та моєї Громадської приймальні. Хочу відзначити, що житомиряни політично обізнані і слідкують, за моєю діяльністю у Верховній Раді.

Так, я не прогулюю пленарні засідання, а за медичну реформу не голосував, тому що не підтримую її. Я є автором закону про медичне страхування і житомиряни це знають. Приємно, що на кожній зустрічі є люди, які звертались до моєї Громадської приймальні, де працюють троє юристів. Житомиряни дякують за безкоштовну фахову допомогу, яку там отримали. Це результат! Працюймо далі, аби розвивати наше місто", - Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)