Меню

Борислав Розенблат обіцяє підняти рівень медичного обслуговування в Житомирі

12-09-2016
226

10 мільйонів гривень субвенції отримають медичні заклади Житомира у цьому році завдяки народному депутату Бориславу Розенблату.

Про це повідомив сам нардеп, звітуючи сьогодні на прес-конференції про 20 місяців роботи у Парламенті.

“В цьому році ми з заступником міського голови Матвієм Хреновим поставили перед собою завдання зробити все,  щоб поліпшити в Житомирі медичне обслуговування, - повідомив Борислав Розенблат. -  Я думаю, що в вересні ми закінчимо з міськими лікарнями і перейдемо до обласних. Цього року я намітив собі програму - розвиток медицини нашого міста. Тому всі кошти, які були в моєму розпорядженні, як у народного депутата, я направив у наше місто на субвенцію медичних закладів”.

10 мільйонів гривень з державного бюджету, які народний депутат може використати на власний розсуд, частково вже отримали лікарні міста.  

“Співпраця з народним депутатом була дуже активна, - додав Матвій Хренов. -Усі ці кошти були спрямовані на закупівлю обладнання для приймальних відділень. Тому що це місце, куди людина потрапляє в найбільш вразливому стані, часто без родичів, без коштів. Часто це саме  те місце, де вирішується подальше життя людини. Ми вирішили комплекно вирішувати проблему і  визначили три найбільш ключові моменти - це лабораторне обладнання, діагностичне обладнання і обладнання для моніторного стану пацієнтів.”

За словами заступника міського голови, тендерні закупівлі обладнання вже проводяться і до кінця вересня - початку жовтня приймальні відділення лікарень Житомира отримають нове обладнання.

Крім того, завдяки зусиллям Борислава Розенблата, міські лікарні отримали велику кількість безкоштовних ліків, і тепер мають змогу замовляти медикаменти у благодійного фонду і надалі.

Нагадаємо, чотири медзаклади Житомира безкоштовно отримали ліків на півмільйона гривень.  Більше інформації про діяльність народного депутата України Борислава Розенблата шукайте тут.

За матеріалом Житомир.today.

 

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)