Меню

Борислав Розенблат: Після моїх депутатських звернень Житомир отримав 45,3 млн грн субвенції

30-11-2017
597

Колись я захворів і пішов до однієї нашої міської лікарні. Там я просидів кілька годин у черзі, потім мені зробили рентген і сказали, що у мене страшний діагноз…Я пішов до іншого лікаря і виявилось, що це просто старий рентген і в мене бронхіт. Цей випадок мене шокував!!! Тоді я пообіцяв собі - як народний депутат, зроблю усе, аби житомиряни отримували якісне медичне обслуговування! 
Після моїх депутатських звернень Житомир отримав 45,3млн грн субвенції. Це за два роки. На них вдалось закупити сучасне медичне обладнання для міських лікарень №1 і №2. Це три рентгенапарати, три дефібрилятори, відеоендоскопічна система, операційний стіл, 5 наркозно-дихальних апаратів, електрохірургічний апарат з аргоновим обладнанням, кольпоскопи, електрокардіографи та багато-багато іншого. До кінця року на частину коштів ще докупимо обладнання для дитячої міської лікарні, там гарні фахівці і це може покращити результати їхньої роботи. Бо лікар може бути лікарем від Бога, але коли техніка стара…тут багато не зробиш.

Скептики скажуть – та, обладнання, подумаєш, що тут такого? Але, за усі роки Незалежності України, наші міські лікарні ще не отримували такої суттєво оновленої техніки. Наприклад, деякі рентгени були ще 1963 року. Старшими за мене!!! А тепер у нас є нові, там менше шкідливого випромінювання, вони компактніші і роблять значно детальніші знімки. Нове обладнання для малоінвазивних операцій дозволяє робити їх якісніше (в цьому допомагають хороші монітори) і людина в той же день встає з лікарняного ліжка, а на наступний день може йти додому. Це важливо, адже - вдома і стіни лікують. 
Друзі, ми зробили важливу справу, сподіваюсь ця техніка допоможе тисячам житомирян. 
Дякую усім, хто допомагав! Міцного усім здоров’я!!!Працюймо далі!!!!!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)