Меню

Борислав Розенблат побував на світовому інвестиційному форумі

12-04-2018
108

"Вчора завершився щорічний інвестиційний форум в місті Дубай! Приємно, що Україна вже другій рік поспіль представлена на цій міжнародній зустрічі. Дуже цікаво було спостерігати за великою кількостю зустрічей представників провідних українських компаній з потенційними інвесторами. Інтерес був до всього - від агросектору до космічних технологій!!! Перш за все хочу подякувати організаторам та учасникам українського стенда, тому що розумію про Україну, на жаль, знають дуже мало. Про наш потенціал, можливості, технології іноземцям практично нічого невідомо і без таких форумів навряд чи колись дізнаються.... 
Сьогодні вже нікого не здивуєш кількістю вирощеного зерна чи виробленого металопрокату, всіх цікавить додана вартість продукту... і в українських реаліях, при такій вартості кредитних ресурсів та ризиків, тяжко орієнтуватися на довгострокові програми та інвестпроекти... Тому пріоритетом повинні стати інвестиції в промисловість, а не вічні умови від МВФ!!!
Ще раз дякую «Українському бізнес Хабу» і його керівнику Святославу Дубині та всім тим, хто долучився до цього заходу", - Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)