Меню

Борислав Розенблат подав позов до суду на Ситника та Лещенка

24-10-2017
147

Про це народний депутат Борислав Розенблат (БПП)  повідомив на своїй сторінці в фейсбуці:

"Сьогодні для нас, як ніколи, потрібна підтримка США, це наш стратегічний партнер. Те, що сталось  минулого року, коли відбувались  президентські вибори в США і наші псевдоантикорупціонери вирішили якимось чином втрутитись у  ті події, викликало обурення у людей, в тому числі і у політиків. Я про справу Пола Манафорта.

Мої юристи слідкували за перебігом подій  і підготували матеріали на основі тих фактів, які відбувались.  Насправді, ми не вперше бачимо, що на етапі досудового слідства не можна розповсюджувати інформацію, яка на 100%  ще не підтверджена. Такі «факти» впливають на громадськість, на думку людей. Це є негативним явищем, яке все частіше демонструють у своїй  роботі наші правоохоронці…

Для того, щоб припинити ці зловживання  і маніпуляції, я подав позов на пана Ситника, котрий передав ці матеріали пану Лещенко і на самого Лещенка, який їх оприлюднив. Котрий відомий тим, що періодично розповсюджує недостовірні і неперевірені матеріали .

Для того, щоб таке не відбувалося, я хочу щоб окружний адміністративний суд м.Києва розглянув це питання і ухвалив своє рішення. Побачимо, як буде розвиватись ця справа далі".

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)