Меню

Борислав Розенблат профінансував операцію для волонтерки Юлії Толмачової

19-03-2018
345

Борислав Розенблат профінансував операцію для волонтерки  Юлії Толмачової. Про це народний депутат України від Житомира написав на своїй сторінці в фейсбуці:

"Краса – страшна зброя.

Шановні друзі, минулого року, 8-го березня, чарівна житомирянка попала під обстріл…Ворожий снайпер з крупнокаліберної гвинтівки, влучним пострілом в кабіну волонтерського автомобіля, поранив нашу Героїню, кавалера Орденів княгині Ольги II та III ступенів, мою помічницю Yuliya Tolmachova. Я не буду багато писати про те, як з допомогою таких же чарівних жінок, моїх колег - Оксани Корчинської, Тетяни Губи та Тетяни Ричкової нам вдалося витягнути Юлю з-під обстрілу і доправити спочатку в Дніпро, а потім в Київський військовий шпиталь… Головне – врятували!

Я розумію, що для жінки її обличчя - це чи не найважливіше. Знаючи Юлю, її відвагу, хоробрість і силу духу, які вона проявляє з перших днів війни для захисту нашої Батьківщини, я пообіцяв зробити усе, аби відновити її чарівне обличчя. Обіцяв – виконую! Тому, друзі, давайте побажаємо Юлі Толмачовій успіху, адже на неї чекають надскладні операції! 
Вірю, що через декілька тижнів будемо зустрічати нашу Юлю щасливою! Друзі, зичимо Юлі Толмачовій здоров’я і витримки у майбутніх складних операціях. Юля рятує наших хлопців, а ми будемо допомагати їй! Житомир – місто героїв, місто, що бореться за своїх!!!!", - написав Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)