Меню

Борислав Розенблат прокоментував дії прокурорів

24-07-2017
159

Доброго ранку, друзі, колеги та опоненти!

Сьогодні о 9:00 команда моїх адвокатів звернулася до Солом'янського районного суду столиці з проханням роз'яснити: як на мене могли покласти обов'язок здати закордонний паспорт іншої людини. Повторюю – не мій паспорт, а  паспорт ІНШОЇ людини! Прокуратура, захопившись піаром , навіть не читає «макулатуру», яку дає на підпис судді. А суд чомусь вірить їй на слово. Але тоді чиї матеріали розглядалися, якщо фактично там вказана інша особа? Особисто я виконав усі вимоги ухвали , окрім цієї.

Прокуратура, дізнавшись про цю обставину, в ручному режимі швидко побігла виправляти описку і за одну годину опинилась в суді, бо розуміють , що піар є піар, а от працювати треба згідно закону. Але хочу зауважити , що виправити можливо кому, чи літеру в слові, але аж ніяк не окремий процесуальний обов'язок . Таке виправлення прирівнюється до розгляду окремого запобіжного заходу , а це велика процедура .

         Я думаю  це буде достатньою підставою для Європейського суду з прав людини , а для цього пройдемо і національні суди.

         А ще  – усім діям прокурорів, сатиричним речам,  проголошеним фальцетом і жбурлянням кодексів на стіл, розголошенню матеріалів досудового слідства і цитуванню поезії - дасть оцінку кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокуратури . Відповідна скарга на дії прокурора Кривенко В. вже мною підписана.

         Прокурору : «Люди охоче мовчать, якщо марнославство не спонукає їх говорити».

Далі буде.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)