Меню

Борислав Розенблат разом з рідними загиблих заклав капсулу на місці майбутнього пам’ятника героям

14-05-2018
121

"Сьогодні, разом з матерями та дружинами загиблих воїнів АТО, заклали капсулу на місці майбутнього пам’ятника героям, які загинули у боротьбі за незалежність України.  Одним із вражаючих моментів сьогоднішнього заходу було те, що коли ми під’їздили до Монумента Слави, від нього від’їжджав невеличкий автобус зі школярами. Вони, мабуть, приїздили задля вшанування пам’яті та історії нашої країни. Тому, сподіваюсь, незабаром ми будемо  мати обеліск нових героїв України, місце, куди можна буде прийти і вклонитись нашим захисникам , які віддали свої життя…

Відсьогодні починається новий шлях – робота над створенням пам’ятника. Це дуже важливе рішення, тому що тут уже є цілий  меморіал. Новий пам’ятник треба вписати  відповідно до  усіх архітектурних норм. Так, як це роблять у всьому світі. Я звертаюсь до міської влади, виділіть кошти, оголосіть конкурс на кращий проект, створіть комісію за участі фахівців, громадськості та дружин і мам загиблих героїв. Треба все зробити для того, щоби на наступний рік у День матері цим жінкам було де вшановувати пам’ять своїх синів та коханих. Можливо хтось скаже, що місце недоречне,  але слід згадати досвід  великих європейських міст – Парижа, Лондона, де алеї та історичні ансамблі  знаходяться в одному місці і покликані вшанувати військових усіх епох. Туди приїжджають люди з усього світу і вклоняються пам’яті героїв військових подій. Ми з мамами і дружинами неодноразово про це говорили і обрали якраз це місце.

Пам’ятаємо та шануємо! Житомир – місто героїв!!!",- написав на своїй сторінці у фейсбуці народний депутат від Житомира, Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)