Меню

Борислав Розенблат розповів про передачу ліків на 10 мільйонів

27-04-2017
432

Вчергове переконався, що в Україні є добрі люди з великими серцями!!!!!

Сьогодні ми разом із засновником благодійного фонду «ФАРМВАРТА» Denis Shevchenko передали жителям нашої області ліків на суму близько 10 мільйонів гривень. Хтось може сказати, що це невелика подія, але, на мою думку, ця допомога насправді необхідна людям!

Це протизастудні препарати, антибіотики широкого спектру дії, пробіотики, ліки для молодих матусь…
Особливо важливо, що нарешті ми отримали препарати для онкохворих... Сьогодні Житомирський обласний онкологічний диспансер отримав ліків на більш як мільйон гривень.

Вчора під час вшанування пам’яті загиблих через катастрофу на ЧАЕС мене вразив виступ одного з чорнобильців. Він говорив, що не вистачає медикаментів онкохворим… Це справді наш біль… І йдеться не тільки про чорнобильців...

Не буду вдаватися у подробиці щодо того, які бюрократичні моменти супроводжували цю добру справу, скільки часу і нервів нам «з’їли» люди на митниці і у високих кабінетах, яким байдуже до того, що від цих медикаментів залежить чиєсь життя… Головне, що нині все позаду і ті, хто потребує цих ліків, зможуть врешті решт отримати їх безкоштовно!!!!

Ще раз щиро дякую благодійникам за таку співпрацю! Також вдячний міським чиновникам Maria Misyurova та лікарям, моїм помічникам і усім небайдужим, хто вже вп’яте долучається до доброї справи!

Разом – сила! !!!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)