Меню

Борислав Розенблат: Сьогодні я зареєстрував у Верховній Раді новий законопроект про легалізацію бурштину!

24-02-2017
258

Сьогодні я зареєстрував у Верховній Раді новий законопроект про легалізацію бурштину!

Після того, як 7 лютого Верховна Рада провалила чергову спробу легалізувати незаконний видобуток бурштину, я пообіцяв за два тижні підготувати новий проект закону, врахувавши правки колег!!!

Ми не можемо зволікати з цим питанням, тому я підготував проект про державне регулювання дорогоцінного каміння органогенного утворення. За українським законодавством таким камінням є бурштин та перлини. Законопроект був зареєстрований під номером 6123. Незабаром він з'явиться на сайті ВР.

Я переконаний зі мною погодяться всі: видобуток "сонячного каменю" необхідно легалізовувати терміново, поки Полісся остаточно не перетворилося на мертву землю, а розбірки між бурштиновими мафіозі не переросли у серйозні озброєні конфлікти!!!!!

Від самого початку законопроекту 1351-1 було багато запитань, але після його доопрацювання до другого читання запитань стало ще більше. На мою думку, його повністю перекрутили, але й після цього не змогли прийняти ...

Я розумію, що є багато людей, кому не вигідна легалізація, як би прекрасно не був виписаний документ, що врегулює видобуток бурштину! Я також усвідомлюю, що ці люди можуть застосовувати до мене різні методи впливу, щоби змусити мене зупинитися! Але я сказав "а", тому маю сказати "б"...

Я закликаю моїх колег-нардепів з різних фракцій та груп, антикорупціонерів, екологів, представників громадськості, які справді стурбовані ситуацією, долучатися до роботи над вдосконаленням нового законопроекту!!!

Впевнений, разом нам все вдасться! Я також розраховую на підтримку громадськості та представників ЗМІ!

Процес роботи над законопроектом має бути максимально прозорим і публічним, щоби потім ні в кого не було аргументів, мовляв, ми голосувати за нього не будемо, бо він сирий!!! У вас є шанс його "приготувати"!!! Долучайтеся!!! Ми повинні якнайшвидше припинити знущання над природою та економікою України!!!!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)