Меню

Борислав Розенблат та БФ "ФАРМВАРТА" знову передали медзакладам ліків на 1 млн.гривень

18-08-2017
467

Доброго дня, друзі, колеги та опоненти!

Сьогодні спільно з БФ Pharmvarta передали безкоштовні ліки для пацієнтів житомирських лікарень. Антибіотики, протиінфекційні, ранозаживлюючі, протипухлинні, ін’єкційні засоби та інші. Це ліки для пацієнтів Першої, Другої міських лікарень, обласної клінічної лікарні ім.О.Ф. Гербачевського, онкодиспансеру, військового шпиталю та підопічних нашого терцентру. Закупівельна вартість цих препаратів складає 1 мільйон гривень. Усі вони, як завжди, будуть для людей безкоштовними!

Вчора згадав, що за рік роботи нам з «Фармвартою» вдалось передати ліків на 21 мільйон гривень. Знаю, що це суттєва підтримка для багатьох людей, адже з-поміж препаратів були і такі, що коштують немалі суми. Тож щиро дякую керівнику Благодійного фонду «Фармварта» Denis Shevchenko за постійну співпрацю і допомогу житомирянам і жителям області. Це важлива робота!

Наприклад, сьогодні вперше передавали ці безкоштовні ліки нашому військовому шпиталю. Там ситуація така, що волонтери досі закуповують ліки за кошти небайдужих людей. У військових гроші на препарати є, але усе ускладнюється постійними тендерами та певною бюрократію. Тому сьогодні для військових, які лікуються у нашому військовому шпиталі, передали ліків на 70 тис. гривень. Це препарати «Денебол», «Респіброн», «Візгем», «Норфепім», «Візтрексат», «Лактовіт», амбіотик та інші ліки. Сподіваюсь, що наша співпраця зі шпиталем продовжиться.

Знаю, що ці препарати на складах не затримаються. За місяць чи півтора треба буде ще. Що ж – будемо працювати в цьому напрямку!!!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)