Меню

Борислав Розенблат вручив Грамоти Верховної Ради лікарям перинатального центру

21-06-2019
82

"Якби у 1976 році був такий центр, моя мама була б жива…

Понад 55 тисяч пологів – це результат роботи Житомирського обласного перинатального центру за 15 років. Весь цей час заклад очолює Заслужений лікар України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня Юрій Рувімович Вайсберг.

Завдяки його професійності, наполегливості, принциповості, сумлінності та відданості справі, наш перинатальний центр – один з кращих в країні. Півтисячі висококваліфікованих лікарів та медичних співробітників, які працюють під його керівництвом в 9 відділеннях, щодня допомагають з’явитися на світ сотням маленьких українців. Тут приймають пологи з ускладненнями, передчасні пологи і виходжують зовсім крихітних малюків – вагою від 500 грамів. У перинатальному центрі два роки тому народилися трійнята Ільницькі – сестрички загиблого десантника 90 батальйону, історія яких облетіла увесь світ. Сучасне обладнання і передові технології, комфортні умови, гарне ставлення та індивідуальний підхід до кожної пацієнтки: перинатальний центр у Житомирі – це приклад того, яким має бути пологовий будинок.

Під час урочистих заходів з нагоди 15-річчя КУ «Житомирський обласний перинатальний центр» вручив Грамоту Верховної Ради України головному лікарю Юрію Вайсбергу.

За значний розвиток медичної галузі подяками народного депутата відзначив завідувачку відділення для новонароджених, які перебувають спільно з матеріями Наталію Василівну Мадзігон, завідувачку консультативно-діагностичного блоку Наталію Михайлівну Алексійчук, акушерку пологового відділення з індивідуальними та сімейними пологами Валентину Миколаївну Залізко, сестру медичного відділення анестезіології та інтенсивної терапії з методами еферентної терапії Галину Василівну Большакову", - Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)