Меню

Борислав Розенблат: як і обіцяв, виділив 50 тис. гривень на проведення Дня міста у Житомирі

04-09-2018
147

"Як і обіцяв, сьогодні Фонд родини Розенблат перерахував 50 000 гривень на святкування 1134-ї річниці Житомира. За ці гроші закуплять необхідні меблі та інше устаткування, якого не вистачає. Попри те, що Фонд родини Розенблат надає матеріальну допомогу лише важкохворим та нужденним, розуміючи ситуацію, яка склалась, ми вирішили надати кошти на святкування 1134-ї річниці дня заснування міста Житомира.
Перш за все дякую міському голові Житомира Сергію Сухомлину за підтримку моєї ініціативи стосовно обмеження витрат на святкування 1134-ї річниці дня заснування міста Житомира. Це дало змогу заощадити значну кількість бюджетних коштів! 
Цікаво було б побачити перелік меценатів, які долучились та уже надали благодійну допомогу для проведення Дня міста Житомира 2018 та загальний кошторис і, зокрема, відомості про адресну оплату тих чи інших заходів. Сподіваюсь, що й прізвище нашого міського голови буде з-поміж тих меценатів нашого міста, які надали матеріальну допомогу, знаючи, що Сергій Іванович є знаним благодійником та в минулому підприємцем нашого міста. 
Чекаємо на яскраву, різноманітну, феєричну та просто незабутню програму святкування, яка покаже усі можливості багатогранності і культури Житомира", - Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)