Меню

Борислав Розенблат звернувся до правоохоронних органів стосовно російського судна "VIKTORIA"

03-05-2017
349

У депутатському зверненні, зокрема, йдеться про таке:

"Звертаємо увагу - іноземне судно, що має походження з країни-агресора, мало змогу увійти у внутрішні води України лише з дозволу керівництва Адміністрації морських портів України.

Є підстави передбачати, що дозвіл було надано за особистого сприяння заступника міністра інфраструктури України Ю.Лавренюка.

Слід окремо відзначити, що виробничі потужності ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» не передбачають можливості переробки нафтопродуктів. Отже, є ознаки передбачати, що паливо, яке перебуває на борту судна, має невідоме походження, а дії зацікавлених осіб мають також ознаки правопорушень, пов’язаних з переміщенням майна через державний кордон України поза митним контролем (контрабандою).

До того ж, слід зафіксувати факт, що розпорядження майном ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» (тим більше - пов’язані з його передачею на користь країні-агресора), містить у собі не лише ознаки особливо небезпечних злочинів проти обороноздатності нашої держави, але й є проявом умисного невиконання судового рішення, що забороняє вчиняти будь-які дії з цим майном.

Вважаємо, що такі дії керівництва Адміністрації морських портів України, профільного центрального органу виконавчої влади та інших зацікавлених осіб, мають бути досліджені з точки зору кримінального закону та їм має бути надана належна правова оцінка.

Враховуючи зазначене, керуючись ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України», просимо перевірити надані відомості, встановити мету перебування судна, що належить країні-агресору, у внутрішніх водах України, виявити, хто з посадових осіб надав дозвіл на перебування цього судна у внутрішніх водах України, надати правову оцінку діям таких осіб, у разі виявлення порушень закону - припинити їх та притягнути винних осіб до юридичної відповідальності."

Крім Борислава Розенблата звернення підписали народні обранці В.В.Мельниченко, ГЛ.Чекіта, О.О.Жолобецький.

"Сьогодні разом з колегами надіслали звернення на голову СБУ, генерального прокурора України та директора Національного антикорупційного бюро з вимогою розібратися у ситуації!!!!
Це неприпустимо!!!", - написав на своїй сторінці у фуйсбуці народний депутат України Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)