Меню

Готовий боротись і доводити свою правоту і чесність, - Борислав Розенблат

10-07-2017
187

Шановні виборці, ви довірили мені представляти інтереси громади у ВР. Увесь час я намагаюсь сумлінно виконувати свої обов’язки. Я розумів, що я нова людина в політиці і буде нелегко. Проте я вірив, що законним шляхом ми зможемо розбудувати квітучу, економічно успішну державу в якій житимуть щасливі люди. Я хотів щоб з нашої країни брали приклад інші держави світу! Це була і є моя мрія.

Я завжди намагався зробити свій внесок у розбудову нашої держави. Відвідував засідання у ВРУ та профільні комітети, писав закони. Будучи обраним від Житомира, представляючи інтереси житомирян, я чув, які проблеми турбують людей. Я намагався розв’язати їх - за рахунок субвенцій оновлював медичне обладнання у лікарнях, разом з БФ “Фармварта” передавав безкоштовні ліки, асфальтував провулки, допомагав простим житомирянам через Фонд родини Розенблат. Моя громадська приймальня була завжди відкрита для житомирян і мої помічники ніколи не відмовляли в правовій допомозі.

Та найбільше я хотів створити робочі місця. Я став співавтором багатьох законопроектів, які були націлені якраз на економічне і соціальне зростання нашої держави. Для цього я написав закон, який міг легалізувати видобуток бурштину. Адже це - мільйонні надходження до бюджету і законний бізнес. Я неодноразово у своїх виступах казав, що замість того, щоби залазити в борги у МВФ, нам варто, чорт забирай, легалізувати цей бурштин!

Та, як ви знаєте, за 2,5 года ВР так і не спромоглася прийняти закон про легалізацію. Втім, уже одні мої зусилля вивести бурштин із тіні налякали багатьох сумнівних ділків.
У мій бік посипались погрози. Мені телефонували, писали смс, предавали “привіти” напряму і через моїх знайомих та помічників, а потім взагалі пообіцяли “закрити через НАБУ і дістати в СІЗО”. Проте ви мене знаєте - я ніколи не здавався і продовжував вперто боротись за майбутнє…

Рік тому зі мною почала наполегливо шукати зустрічей жінка, яка запевняла, що хоче вести чесний бізнес в Україні у сфері видобутку “сонячного каменю”. Вона підбиралась до мене через моїх родичів, друзів, знайомих, приходила до моєї приймальні. Вона переконала мене, що створить на Житомирщині дуже потужне підприємство, дасть робочі місця сотням людей. Я їй повірив. Вона цікавились тим, як в Україні ведуть бізнес, як рухається проект закону стосовно легалізації видобутку бурштину, як законно відкрити тут підприємство. Я відповідав на запитання, консультував її. Хіба це злочин спілкуватись з людиною? Хотіти кращого для своїх співгромадян?

Проте, виходить, що так. Адже ми зустрічались із нею близько 30 разів, вона стала мені практично другом. Навіть відвідувала зі мною дитячий будинок і передавала дітям подарунки…Уявіть собі, які відео можна зрежисувати і змонтувати з такої кількості розмов і зустрічей.

Яку ціль переслідувала ця людина тепер не викликає сумнівів.Для чого НАБУ впроваджувати свою агентку, рік проводити спецоперацію, витрачати мільйони коштів платників податків? Відповіді напрошуються самі...Вочевидь, легалізований бурштин комусь не потрібен, а я справді зачепив чиїсь великі “бізнесові” інтереси і простіше лишити все, як є. А зробити винним у всьому мене, людину, яка не піддалась на погрози - це більше, ніж іронія. Усім зрозуміло, що тепер жоден депутат не захоче зачіпати цю сферу.Сферу, де крутяться мільярди і всі вони йдуть повз бюджет до кишень криміналітету…

Сьогодні мені закидають низку звинувачень. Мені прикро їх чути. Я ніколи не брав і не вимагав кошти у пані Катерини. Я навіть не знайомий з тими людьми, вплив на яких мені закидають! Адже незаконні!!! дозволи компаніям “Райт Солюшн”, “Амбер холдинг” та “Надра Галичини” видали Держгеонадра, а за позовом прокуратури суд скасував видані ліцензії ! Про це знають усі, але ця історія варта окремого допису.

Хочу наголосити - покидати Україну не збираюсь, складати мандат - також, буду продовжувати працювати на користь громаді. 
Я знаю, що якщо навіть не в українських судах, то у європейському суді, я відстою своє чесне ім'я, адже аргументи НАБУ уже розсипаються!!!!! Бо з самого початку і до кінця - уся ця історія із загадковою бізнесвумен, усе це була провокація, за яку передбачена стаття кримінального кодексу.

А поки - готовий боротись і доводити свою правоту і чесність, 
ваш Борислав Розенблат.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)