Меню

Кордон України з боку РФ незахищений, тому треба подбати про це, - Розенблат

14-09-2016
312

Наприкінці серпня народний депутат України Борислав Розенблат разом з колегами народними депутатами Павлом Кишкарем, Андієм Денищуком, Наталією Новак та Михайлом Копцевим були на Харківщині, де інспектували реалізацію проекту «Стіна».

На запитання кореспондента, які враження від побаченого, нардеп відповів:

«Наш кордон практично незахищений. Ми маємо 2100 кілометрів кордону між Україною та Росією. Якщо хтось вважає, що колючого дроту вистачить, щоб розділити кордон, то ви помиляєтесь. На сьогоднішній день, окрім паркану, валу, мають бути зведені рокади, по яких швидко може пересуватись техніка, встановлена інноваційна система спостереження, здатна заздалегідь розпізнавати загрозу. На мою думку, заходи, які вже були проведені на цей час у Чернігівській, Сумській та Харківській областях є недостатніми. Все робиться частинами, а не системно – десь прокопали вал, десь встановили якісь фортифікаційні споруди, десь частково встановили систему спостереження», – говорить Борислав Розенблат.

За словами депутата, серед зауважень, які він висловив голові прикордонних служб пану Назаренку, є те, що система повинна бути комплексною:

«Я звернувся до керівництва прикордонної служби з проханням змінити тактику. Якщо ми хочемо контролювати процес, слід підходити комплексно», - зазначив Борислав Розенблат.

«Прикро, що у нас нема військових інститутів, проектних організацій, які б могли це зробити і ось тому все робиться так», - зауважив нардеп.

Більше інформації про діяльність народного депутата України Борислава Розенблата шукайте тут.

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)