Меню

Ми не маємо залежати від того, чи будуть нам бандити, бойовики постачати вугілля чи не будуть, - Борислав Розенблат

24-02-2017
202

Сьогодні під час виступу у сесійній залі Верховної Ради я підняв питання щодо розробки державної стратегії на досягнення енергетичної незалежності України.

Я розділяю стурбованість міністра енергетики Ігоря Насалика тим, що нам не вистачає ще 750 тисяч тон вугілля для того, аби в домівках українців було світло і тепло.

Але я все таки хотів би наголосити, що нам слід активно почати працювати над програмою, яка дозволить Україні використовувати зелену енергетику: енергію сонця, вітру і води.


Ми не маємо залежати від того, чи будуть нам бандити, бойовики постачати вугілля чи не будуть… Я розумію, що там працюють українські шахтарі. Але не треба тішити себе ілюзією, ніби вони сьогодні сплачують податки лише в українську скарбницю. Вони також сплачують податки тим самим бойовикам!!!!

У всьому світі поступово переходять на відновлювальну енергетику, шукають альтернативні джерела енергії! Україна має всі можливості для того, аби повністю відмовитися від вугілля антрацитної групи!!!

Тож, я звертаюся до Прем’єр-міністра, Міністра енергетики, до всього уряду та колег-депутатів і закликаю негайно розробити державну програму для досягнення енергонезалежності та відмови від теплової енергетики.

Питання енергоефективності, енергомодернізації – мають бути в основі цієї програми!!!

Ми повинні знайти альтернативний шлях для того, щоб в квартирах наших українців завжди було тепло, світло і затишно!!!

"СЛІД НЕГАЙНО ЗАКІНЧИТИ ЦІ БУРШТИНОВІ ВІЙНИ, ЩОБ НЕ СТРАЖДАЛИ ЛЮДИ"

Борислав Розенблат
(народный депутат Украины)